Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

Hakkımızda

Firmamız çeşitli nedenlerle kol ve bacaklarını kayıp eden ve fiziksel yönde hareket kabiliyetinden yoksun olan engellilerin yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla 02.11.2009 tarihinde Bursa'da kuruldu. Firmamız merkezi Bursa olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.
Sürekli insan hayatı ve yaşamı için bilimi ve teknoloji en üst düzeyde takip ilke edinen firmamız T.S.E ve İSO 9001–2000 uluslar arası kalite belgesine sahip olup her türlü imalat da CE Belgeli ürünler kullanmaktadır.
 
 Yeşil Bursa Ortopedi Ortez ve Protez Uygulama Merkezi alanı konusunda uzman protez ortez teknikerleri ve teknisyenleri ile uygulama ve uygulama sonrası teknik servisi ile alanın lider kuruluşudur.
 
Kalite memnuniyetliknde  bir gelenektir. Kaliteli ürünleriyle sektöründeki konumunu korumak ve geliştirmek Yeşil Bursa Ortopedi Ortez ve Protez Uygulama Merkezi’nin başlıca hedefidir. Yeşil Bursa Ortopedi Ortez ve Protez Uygulama Merkezi tüm etkinliklerini müşteri memnuniyeti odaklı yürüten, sektöründe sürekli farklılaşarak büyüyen bir kurum olarak bilim ve teknolojiyi en üst düzeyde takip etmeyi sürdürecektir. Her türlü engelin aşıldığı ortamı hazırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Unutmayalım ki  her insan bir engelli adayıdır.
 

www.yesilbursaortopedi.com ©